Domy jednorodzinne

Realizacje

 

Przedsiębiorstwa

Fotowoltaika
Fotowoltaika

WallBox BS, 11kW, 16A, 3 fazy

 

dukacja

edukacja 

Fotowoltaika

Gospodarstwa rolne

Zastanawiasz się nad instalacją dla domu? Idealnie trafiłeś!

Pozwól, że znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie fotowoltaiczne.

W większości naszych instalacji, moc systemu fotowoltaicznego nie przekraczała 10 kWp i zaspokaja całkowite zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Nasi Klienci mogą skorzystać z kredytu ratalnego na preferencyjnych warunkach, dzięki czemu taka inwestycja nie zaburzy domowego budźetu.
Na polskim rynku coraz częściej przedsiębiorcy interesują się ekologiczną technologią.

Chodź nie zawsze system fotowoltaiczny pokryje 100% zapotrzebowania energetycznego przedsiębiorstwa, to zawsze minimalizuje koszty energii elektrycznej i generuje oszczędność.

W przypadku firm najlepszą opcją finansowania jest leasing. Wysokość raty pokrywa się z rachunkami za energię elektryczną. Co więcej, koszt instalacji systemu fotowoltaicznego
nie obciąży firmowego budżetu.
Możliwości powierzchni dachów [sortownie, chłodnie, ubojnie] oraz gruntu są dla gospodarstw rolnych pierwszym argumentem przemawiającym
za inwestycją we własny system fotowoltaiczny.

Dodatkowym atutem dla gospodarstw rolnych jest możliwość skorzystania z ulgi podatkowej, która pozwala na zwrot do 25% kosztów inwestycji.

Energia dla gospodarstw rolnych jest nadrzędnym narzędziem pracy, jednocześnie ogromnym wydatkiem. Instalując system fotowoltaiczny, gospodarstwo rolne nie tylko staje się ekologicznym producentem żywności, ale również uniezależnia się od podwyżek cen energii elektrycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Helios System Sp. z o.o.
Ul. Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa
NIP: 5252815402 KRS: 0000827748

Pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła zasysa świeże powietrze, które następnie przepływa przez wypełnione czynnikiem chłodniczym wężownice – analogicznie do zasady działania lodówki. Ciepło odebrane z powietrza jest automatycznie przekazywane za pomocą czynnika chłodniczego do wody grzewczej oraz do wody użytkowej.

Wyjątkowa wydajność i oszczędność energii przy minimalnej emisji CO2 i kompaktowej budowie.

Ogrzewanie budynku i przygotowanie ciepłej wody użytkowej stanowi wysokie koszty w budżecie gospodarstwa domowego, tym bardziej że ceny paliw stałych jak gaz, węgiel, stale rosną. Decydując się na pompę ciepła znacząco obniżysz koszty utrzymania domu.